HAKKIMIZDA

Alanında lider yılların tecrübesi ile DNZ KAPLİN

DNZ KAPLİN tecrübesi ,güçlü üretim ekipmanları ve tecrübeli kadrosu ile yüksek kalitede kauçuk ve Kauçuk ürünleri, Poliüretan ürünleri ile alanında lider kuruluşlara her türlü yedek parça ve yan sanayii ürünleri konusunda en iyi hizmeti vermektedir.

Gelişmiş üretim kapasitesi ve inovasyon teknolojileri ile alanında lider marka olma yolunda ilerleyen DNZ KAPLİN, beraberinde sizleride daha yükseklere taşıyarak müşterileri ile en yüksek kaliteyi buluşturmayı amaç edinmiştir. Firmamızda bulunan kalıp atölyesiyle özel siparişlerinizin kalıpları kendi bünyesinde imal edilmektedir.

DNZ KAPLİN yıldız kaplin ve lastikleri, kaplin çeşitleri,pernolu kaplin,esnek kaplin,pimli kaplin,fıçı tipi kaplin,alarko tipi kaplin,papatya kaplin,rotex kaplin,delikli kaplin lastiği,poliüretan kaplin lastikleri,artı kaplin lastikleri,takoz çeşitleri,diyaframlar ve birçok kauçuk ve poliüretan ürününün siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamız 30 yılı aşkındır uyguladığı üretim ve kalite felsefesi " Mukemmel kalite, En iyi fiyat ve Hizli teslimat yapan bir sanayi kompleksi haline getirmistir. Firma olarak amacımiz dunya capinda en guvenilir ve onculuk eden Kauçuk ve Poliüretan Elastomer üreticisi olmaktir."